Otteluohjelma

ALKUPELIT       
LOHKO A   LOHKO B   
FC TurgeriA2  Lapijoen ToveritB2  
FcR ÄijÄtA3  FC TRIDENTB1  
YdinteamA1  Tsska RaumaB3  
        
        
LOHKO C   LOHKO D   
Team HägisC2  Toivon PalloD4  
Nimettömät futaajat ryC3  Grillijonon luolamiehetD2  
Nibiza palloilijatC1  Turun TautiD3  
    AC AllianssiD1  
        
KLOKENTTÄOTTELUTULOS
10:00kenttä 1FC Turgeri - FcR Äijät3-1
10:00kenttä 2Lapijoen toverit - FC TRIDENT1-2
10:00kenttä 3Team Hägis - Nimettömät futaajat ry8-0
10:30kenttä 1Toivon Pallo - Grillijonon luolamiehet0-6
10:30kenttä 2Turun Tauti - AC Allianssi1-4
10:30kenttä 3FC Turgeri - Ydinteam1-3
11:00kenttä 1Lapijoen toverit - Tsska Rauma0-0
11:00kenttä 2Team Hägis - Nibiza palloilijat0-0
11:00kenttä 3Grillijonon luolamiehet - Turun Tauti5-2
11:30kenttä 1Toivon Pallo - AC Allianssi0-4
11:30kenttä 2FcR ÄijÄt - Ydinteam1-4
11:30kenttä 3FC TRIDENT - Tsska Rauma3-0
12:00kenttä 1Nimettömät futaajat ry - Nibiza palloilijat0-10
12:00kenttä 2Toivon Pallo - Turun Tauti0-1
12:00kenttä 3AC Allianssi - Grillijonon luolamiehet3-0
    
12:30TAUKO  

 

 

JATKOPELIT       
LOHKO E (sijat 1-8)    LOHKO G (sijat 9-13)   
A2 FC Turgeri    A3 FcR ÄijÄt  
B2 Lapijoen Toverit    B3 Tsska Rauma  
C1 Nibiza palloilijat    C3 Nimettömät futaajat ry  
D1 AC Allianssi    D3 Turun Tauti  
     D4 Toivon Pallo  
LOHKO F (sijat 1-8)       
A1 Ydinteam       
B1 FC TRIDENT       
C2 Team Hägis       
D2 Grillijonon luolamiehet       
        
KLOKENTTÄOTTELUTULOS
13:00kenttä 1Sijat 9-13 : FcR ÄijÄt - Nimettömät futaajat ry2-0
13:00kenttä 2Sijat 9-13 : Tsska Rauma - Turun Tauti0-1
13:00kenttä 3Sijat 1-8 : Ydinteam - FC TRIDENT2-0
13.30kenttä 1Sijat 1-8 :Team Hägis - Grilijonon luolamiehet0-2
13:30kenttä 2Sijat 1-8 : Nibiza palloilijat - AC Allianssi0-0 (3-1)
13:30kenttä 3Sijat 1-8 : FC Turgeri - Lapijoen toverit1-2
14:00kenttä 1Sijat 9-13 : FcR ÄijÄt - Tsska Rauma0-0 (2-0)
14:00kenttä 2Sijat 9-13 : Toivon Pallo - Nimettömät futaajat ry0-2
14:00kenttä 3Sijat 1-8 : Ydinteam - Team Hägis1-1 (3-2)
14:30kenttä 1Sijat 1-8 : FC TRIDENT - Grillijonon luolamiehet0-0 (0-1)
14:30kenttä 2Sijat 1-8 : Nibiza palloilijat - FC Turgeri0-2
14:30kenttä 3Sijat 1-8 : AC Allianssi - Lapijoen toverit2-0
15:00kenttä 1Sijat 9-13 : FcR ÄijÄt - Toivon Pallo7-0
15:00kenttä 2Sijat 9-13 : Turun Tauti - Nimettömät futaajat ry8-0
15:00kenttä 3Sijat 1-8 : Ydinteam - Grillijonon luolamiehet3-0
15:30kenttä1Sijat 1-8 : FC TRIDENT - Team Hägis2-0
15:30kenttä 2Sijat 1-8 :Nibiza palloilijat - Lapijoen toverit4-0
15:30kenttä 3Sijat 1-8 : AC Allianssi - FC Turgeri1-0
16:00kenttä 1Sijat 7-8 : E Lohko 4. FC Turgeri - F Lohko 4. Team Hägis0-3
16:00kenttä 2Sijat 9-13 : Tsska Rauma - Nimettömät futaajat ry3-0
16:00kenttä 3Sijat 9-13 :Turun Tauti - Toivon Pallo3-1
16:30kenttä 1Sijat 5-6 : E Lohko 3. Lapijoen toverit - F Lohko 3. FC TRIDENT1-2
16:30kenttä 2Sijat 9-13 : Turun Tauti - FcR ÄijÄt6-2
16:30kenttä 3Sijat 9-13 : Tsska Rauma - Toivon Pallo5-0
17:00kenttä 1Pronssi: Nibizan palloilijat -. Grillijonon luolamiehet0-2
17:00kenttä 2Finaali: AC Allianssi-  Ydinteam2-0