Sarjataulukko ja -ohjelma

 

Sarjataulukko 2019

JoukkueOttelutVoitotTasapeliHävittyPisteetMaaliero
Raumaster1211103478-9
FC Nahka1210113160-15
Team Hägis129122859-11
FC Kalapäät128222630-24
Ydinteam127142270-31
Uotila Oilers127142235-33
FC Shturm126061846-18
FC Farssi125071544-40
Team Slovakia125071538-39
FC Morjens123181030-40
FC NilkkaRalli122010618-46
Lapijoen toverit121011315-63
Toivon pallo120012010-164

 

 

OTTELUOHJELMA 2019

 

TO 6.6. klo 18-21 Talviharjoitteluhalli

Kenttä AKenttä B
klo 18.00-19.00  FC Shturm - Raumaster 0-2klo 18.00-19.00  FC NIlkkaRalli - Team Hägis 0-3
klo 19.00-20.00  FC Nahka - Lapijoen toverit 10-0klo 19.00-20.00  FC Farssi - Toivon pallo 12-2
klo 20.00-21.00  FC Morjens - Ydinteam 1-4klo 20.00-21.00  FC Kalapäät - Uotila Oilers 3-2
  

 

TO 13.6. klo 18-21 Talviharjoitteluhalli

Kenttä AKenttä B
klo 18.00-19.00  Raumaster - Fc Nahka  6-3klo 18.00-19.00  Toivon pallo - FC NilkkaRalli  0-8
klo 19.00-20.00  Team Hägis - Team Slovakia 3-0klo 19.00-20.00  Ydinteam - FC Farssi 8-2
klo 20.00-21.00  Lapijoen toverit - FC Kalapäät 2-4klo 20.00-21.00  Uotila Oilers - FC Morjens 3-2

 

MA 17.6. klo 18-21 Talviharjoitteluhalli

Kenttä AKenttä B
klo 18.00-19.00 Team Slovakia - FC Kalapäät 2-5klo 18.00-19.00  FC NilkkaRalli - FC Farssi 2-6
klo 19.00-20.00  Toivon pallo - Team Hägis 0-19klo 19.00-20.00  FC Nahka - FC Shturm 5-3
klo 20.00-21.00  Lapijoen toverit - FC Morjens 2-3klo 20.00-21.00  Uotila Oilers - Ydinteam  2-8

 

TO 27.6. klo 18-21 Hallinurmi

Kenttä AKenttä B
klo 18.00-19.00  FC Shturm - FC Kalapäät 2-3klo 18.00-19.00  Team Slovakia - Ydinteam 3-6
klo 19.00-20.00  FC NilkkaRalli - FC Morjens 1-3klo 19.00-20.00  Raumaster - Uotila Oilers 2-0
klo 20.00-21.00  FC Nahka - Toivon pallo 13-0klo 20.00-21.00  Team Hägis - FC Farssi 8-0

 

TO 4.7. klo 18-21 Hallinurmi

Kenttä AKenttä B
klo 18.00-19.00  Team Slovakia - Raumaster 1-5klo 18.00.19.00  Team Hägis - FC Shturm 2-0
klo 19.00-20.00  FC NilkkaRalli - Uotila Oilers 0-3klo 19.00-20.00  Ydinteam - FC Nahka 0-2
klo 20.00-21.00  Toivon pallo - Lapijoen toverit 2-5klo 20.00-21.00  FC Farssi - FC Morjens 4-2

 

TO 11.7. klo 18-21 Hallinurmi

Kenttä AKenttä B
klo 18.00-19.00  Team Hägis - Raumaster 0-0klo 18.00-19.00  FC Shturm - FC NilkkaRalli 3-1
klo 19.00-20.00  Team Slovakia - FC Nahka 1-6klo 19.00.20.00  FC Kalapäät - FC Farssi 1-0
klo 20.00-21.00  Toivon pallo - FC Morjens 0-10klo 20.00-21.00  Ydinteam - Lapijoen toverit 12-0

 

TO 18.7. klo 18-21 Hallinurmi

Kenttä AKenttä B
klo 18.00-19.00  Toivon pallo - Raumaster 0-38klo 18.00-19.00 FC Nahka - Team Hägis 3-0
klo 19.00-20.00  FC Shturm - Team Slovakia  1-3klo 19.00-20.00 FC NilkkaRalli - Lapijoen toverit 4-1
klo 20.00-21.00  FC Kalapäät - Ydinteam 3-3klo 20.00-21.00  FC Farssi - Uotila Oilers 4-5

 

TO 25.7. klo  18-21 Hallinurmi

Kenttä AKenttä B
klo 18.00-19.00  Team Slovakia - Lapijoen toverit 7-3klo 18.00-19.00  Raumaster - FC NilkkaRalli 5-0
klo 19.00-20.00  FC Nahka - FC Kalapäät  3-0klo 19.00-20.00  FC Shturm - FC Farssi  1-0
klo 20.00-21.00  Toivon pallo - Uotila Oilers  1-9klo 20.00-21.00 Team Hägis - FC Morjens  6-3

 

TO 1.8. klo 18-21 Hallinurmi

Kenttä AKenttä B
klo 18.00-19.00  Raumaster - Lapijoen toverit 3-0klo 18.00-19.00  Ydinteam - FC NilkkaRalli 13-1
klo 19.00-20.00  FC Nahka - FC Morjens 4-0klo 19.00-20.00  FC Kalapäät - Team Hägis 3-2
klo 20.00-21.00  FC Farssi - Team Slovakia 5-0klo 20.00-21.00  FC Shturm - Uotila Oilers 0-2

 

TO 8.8. klo 18-21 Hallinurmi

Kenttä AKenttä B
klo 18.00-19.00  Raumaster - Ydinteam  4-2klo 18.00-19.00  Toivon pallo - FC Shturm 0-21
klo 19.00-20.00  FC Farssi - FC Nahka  3-6klo 19.00-20.00  Team Hägis - Lapijoen toverit 4-0
klo 20.00-21.00 FC Kalapäät - FC Morjens 2-2klo 20.00-21.00  Team Slovakia - Uotila Oilers 2-3

 

TO 15.8. klo 18-21 Hallinurmi

Kenttä AKenttä B
klo 18.00-19.00  FC Nahka - FC NilkkaRalli 3-0klo 18.00-19.00  Raumaster - FC Kalapäät 3-0
klo 19.00-20.00  FC Shturm - Lapijoen toverit 3-0klo 19.00-20.00  Team Hägis - Uotila Oilers 9-1
klo 20.00-21.00  Toivon pallo - Ydinteam 2-13klo 20.00-21.00  Team Slovakia - FC Morjens 3-1

 

TO 22.8. klo 18-21 Hallinurmi

Kenttä AKenttä B
klo 18.00-19.00  Ydinteam - FC Shturm 0-8klo 18.00-19.00  FC Kalapäät - FC NilkkaRalli 2-0
klo 19.00-20.00  FC Nahka - Uotila Oilers 2-2klo 19.00-20.00  Raumaster - FC Morjens 7-3
klo 20.00-21.00  Toivon pallo - Team Slovakia0-12klo 20.00-21.00  Lapijoen toverit - FC Farssi 2-8

 

TO 29.8. klo 18-21 Hallinurmi

Kenttä AKenttä B
klo 18.00-19.00  Ydinteam - Team Hägis 1-3klo 18.00-19.00  FC NilkkaRalli - Team Slovakia 1-4
klo 19.00-20.00  Toivon pallo - FC Kalapäät 3-4klo 19.00-20.00  FC Farssi - Raumaster 0-3
klo 20.00-21.00  Uotila Oilers - Lapijoen toverit 3-0klo 20.00-21.00  FC Morjens - FC Shturm 0-4