Lilliputtijoukkueet 2021

                                                                                           päivitetty to 5.8.21 klo 10:00

 

2017 -SYNTYNEET POJAT JA TYTÖT, 2016 -SYNTYNEET TYTÖT SEKÄ PERHEFUTISRYHMÄT 2018 -SYNTYNEET KLO 17.00-17.45 

 

PINKKI 

2017 -SYNT.  TYTÖT

Ohjaajat: Malwina ja Miia

 

 

KELTAINEN

2016 -SYNT. TYTÖT

Ohjaajat: Armi ja Olavi

 

 

ORANSSI

2016 -SYNT.  TYTÖT

Ohjaaja: Emilia

 

  Eden Reunamäki  
Ellen Tervonen Helmi Koskinen Amanda Peräkasari
Hilma Setälä Liisa Hämäläinen Sini Kuusinen
Hilla Jaakkola Viivi Heino Alisa Müller
Hilla Hoikkala Alisa Kallio Ellen Jalava
Thelma Stenroos Neea Peltomäki Sanni Salvi
Sointu Kanerva Josefiina Kaunisto Milena Siivonen
Elina Aalto Pihla Hyötylä Viivi Kivimäki
Nea Kotimäki Iitu Nenonen Ida Nupponen
Ellen Nurmi Hilma Ritakorpi Salli Simola
Emma Kaisto Viia Tani  
Inna Kotilainen Ellen Kujansuu  
Tyyne Juusela Elle Hytönen  
Minja Yläjä Mette Hytönen  
  Emma-Elina Gütsche  
     
     

MUSTA

2017 -SYNT. POJAT

ohjaaja: Maija

 

SININEN

2017 -SYNT. POJAT

ohjaaja: Janiina

 

VIHREÄ

PERHEFUTIS 2018 -SYNT.

ohjaaja: Eeva

Roope Kuuslaakso Alvar Kallionpää Isla Tuominen
Jare Kuuslaakso Bruno Heino Seela Jalava
Samuel Muttilainen Veeti Mäkinen Adrian Müller
Reino Vaahensalo Venni Kalijärvi Iina Välimäki
Romeo Vaahtera Voitto Peltonen Tuomas Peltonen
Sulo Salonen Julius Roos Vilho Asunmaa
Joel Aaltonen Hannu-Pekka Sainio Iivo Härmä
Ville Vihelä Eero Saarelainen Väinö Kujansuu
Veeti Urpilainen Nooa Kovasin Niklas Pensikkala
Venni Peltonen Samu Laivola Aimo Mäkilä
Peetu Juusela Ilyas Mzerda Toivo Salminen
Väinö Järveläinen   Linnea Heikkinen
    Oiva Valtanen
     
     
    

PUNAINEN 

PERHEFUTIS 2018- SYNT.

ohjaaja: Netta

    Tobias Simula
    Aaro Rautiainen
    Aaro Kuusinen
    Eemil Saarinen
    Elis Nurmi
    Linnea Patola
    Iivo Syren
    Taisto Toivio
    Leevi Tapaninen
    Eliel Aalto
    Iivo Syren
     
     

 

2016-SYNTYNEET POJAT JA 2015-SYNTYNEET TYTÖT SEKÄ PERHEFUTISRYHMÄT 2017-2016 -SYNTYNEET KLO 17.55-18.40 

 

PINKKI 

2015 -SYNT. TYTÖT

ohjaaja: Malwina ja Teemu

 

KELTAINEN 

2015 -SYNT. TYTÖT

ohjaaja: Armi ja Mika

 

2016 -SYNT. POJAT 

(FUTISESKARI)

ohjaaja: Tiina ja Sami

Liina Tolonen Aleksandra Häkkinen Jalo Karpeeki
Frida Virtanen Alma Virtanen Jooa Peltonen
Siiri Leppikorpi Eevi Nieminen Eino Nerweyi
Aada Airisto Sandra Salminen Ruben Varho
Mia Harbul Maria Pachucka Veikka Sainio
Aino Ilola Silja Rosvall Noa Saarilehto
Nea Lehtonen Aino Nordlund Sasu Saari
Milla Lindroos Aada Paavola Leo Ayannubi
Pihla Roos Aini Saarenheimo Elia Kukkonen
Katri Vahero Laura Stenroos Gia Hörkkö
Aura Leino Hilla Yli-Karro Eemil Valtonen
Aada Kariaho Ciia Jalonen  
Elsi Rantala Ciira Jalonen  
Alma Ala-Jokimäki    
Rosa Valtonen    
Amalia Marva    
Lilja Riihiaho    
Silja Kemppainen    
Hertta Vatka    

Säde Haapanen

 

    

MUSTA

2016 -SYNT. POJAT

ohjaaja: Maija 

 

SININEN

2016 -SYNT. POJAT

ohjaaja: Janiina ja Toni

 

ORANSSI 

PERHEFUTIS 2016-2017 -SYNT.

ohjaajat: Eeva

Oliver Korhonen Aatu Härmä Hilla Hallamaa
Emin Demir Valtteri Kaijanen Topias Hallamaa
Nuutti Eeva Robin Stenroos Fiia Koivisto
Oiva Väli-Mattila Olavi Salovaara Oliver Koivisto
Kasper Keränen Vilho Tarvainen Iiris Leino
Sisu Mäkilä Onni Vahtokari Hilla Kiiski
Rasmus Lavanto Tiitus Ristimäki Aino Yli-Kleemola
Aaron Tervo Benjamin Okwuejunti Edith Virtanen
Robert Nurminen Eelis Kupiainen Eeva Alanko
Alvar Kallio Elias Lehtonen Venla Lehti
Oliver Wikman Eeli Tapaninen Hulda Pertola
Ossi Nurminen Niilo Vainio Sulo Komulainen
Joose Nurminen Jasper Keränen Eelis Näyrä
Milo Siivonen Severi Ranta-Eskola Aini Saine
Kaspian Luoma Halti Kuosmanen Venny Parviainen
  Aarne Aaarinen Joachim Ignatius
    Frida Viitanen
     
  VIHREÄ 

PUNAINEN 

  

2016 -SYNT. POJAT

 PERHEFUTIS 2016-2017 -SYNT.
  ohjaaja: Emilia ohjaaja: Netta
     
  Aapo Alanko Valtteri Tupala
  Mikael Virta Casper Raouhi
  Armas Pertola Jooa Koponen
  Noel Fagerström Samuel Muttilainen
  Aatu Saaristo Onni Rosvall
  Altti Urhonen Oliver Linnala
  Jalle Yli-Karro Veeti Suominen
  Rasmus Aro-Heinilä Väinö Kuusinen
  Frans Ylijoki Nooa Penttinen
  Niklas Saarinen Vilho Tarvainen
    Vilho Starck
    

 

 

 

2015-SYNTYNEET POJAT JA  2014-SYNTYNEET TYTÖT KLO 18.45-19.30 

 

 

PINKKI

2014 -SYNT. TYTÖT

ohjaaja: Eeva

 

KELTAINEN 

2014 -SYNT. TYTÖT

ohjaaja: Emilia

 

ORANSSI 

2015 -SYNT. POJAT IKÄKAUSI

ohjaaja: Netta ja Milla

Helmi Peurla Sophia Okwuejunti Elian Koskinen
Sanni Ylikleemola Mila Paavilainen Eino Tuominen
Minttu Suhonen Ida Haapavuori Teemu Englund
Ronja Kemppainen Alisia Kallio Torsti Heikkinen
Ada Lehtosola Hilma Saari Oskari Ala-Kauppila
Enni Leppänen Eerika Peltonen Nooa Valtanen
Hilla Koivunen Olivia Vähä-Ettala Noel Anto
Lara Haanpää Lilli Urpilainen Max Salmi
Aada Asikainen Nomi Hangasluoma Eino Salmi
Vilma Kauraoja Sanni Räikkönen Noel Anto
Siiri Päivinen Jenna Stenroos Noah Virtanen
Kaisla Routasalo Saana Salo Oskar Suoramaa
Jennifer Niemi Helmi Suominen Jonni Sosala
  Hilma Jännetyinen Erno Saarinen
    Immo Mäkilä
    Elias Mäkitalo
    Paavo Mikola
    Eemil Dunder
    Aatu Härmä
    Tino Heino
     
     

MUSTA

2015 -SYNT. POJAT

ohjaaja: Maija

 

SININEN

2015 -SYNT. POJAT

ohjaaja: Janiina

 

VIHREÄ

2015 -SYNT. POJAT

ohjaaja: Malwina

Théo Baraban   Eino Vahander
Väinö Katavisto Max Ristimäki Joel Vahander
Aleksi Vieno Veikko Jokinen Joel Sippola
Iiro Vieno Eetu Suonpää Rafael Nieminen
Kasper Kovanen Samuel Salonen Severi Kuningas
Emir Kara Viljo Haapala Alex Brown
Tiitus Tapio Pyry Höyden Aarre Takkinen
Ruudolf Ellmen Peetu Kumlander Luka Kaukonen
Mixu Rinme Jeremi Lachowicz Arttu Linnala
Miska Hankaankorpi Santtu Hentonen Nooa Syren
Eero Siivonen Atte Asikanius Teppo Ahomäki
  Edwin Heino Joakim Pahikka-Aho
  Daniel Kuusisto Nooa Sirrola
    Luukas Pyrrö
    

Hugo Laiho