Lilliputtijoukkueet 2020

                                                                                            päivitetty  24.7.20 klo 10:30

LILLIPUTTIEN HARJOITUSAJAT IKÄLUOKITTAIN KESKIVIIKKOISIN 3.6. ALKAEN:

2016 -syntyneet pojat ja tytöt sekä lapsivanhempiryhmät 2015-2017 -syntyneet klo 17-17:45 Äijänsuon urheilukeskuksen nurmikenttä 

2015 -syntyneet pojat ja 2015-2014 syntyneet tytöt sekä lapsivanhempiryhmä klo 18-18:45 Äijänsuon urheilukeskuksen nurmikenttä

2014 -syntyneet pojat ja 2013 -syntyneet tytöt klo 19-19:45 Äijänsuon urheilukeskuksen nurmikenttä

 

2016 -SYNTYNEET POJAT JA TYTÖT SEKÄ LAPSIVANHEMPIRYHMÄT 2015-2017 -SYNTYNEET KLO 17.00-17.45 

 

SININEN

(2016 pojat)

Ohjaaja: Anni

 

KELTAINEN

(LAPSIVANHEMPIRYHMÄ 2015-16)

Ohjaaja: Laura

 

ORANSSI

(LAPSIVANHEMPIRYHMÄ 2017)

Ohjaaja: Netta

Ayannubi Leo Peräkasari Amanda Raouhi Casper
Virta Mikael Saarilehto Noa Koivistoinen Eeli
Peltonen Jooa Suominen Nooa Jaakkola Hilla
Salminen Oliver Ranta Frans Sainio Veikka
Kaijanen Valtteri Kariaho Aada Sainio Hannu-Pekka
Salovaara Olavi Tarvainen Vilho Tupala Valtteri
Palomäki Vilho Jokinen Tarmo Vaahensalo Reino
Kaskinen Roope Scholz Julian Kallionpää Alvar
Saaristo Aatu Scholz Nora Starck Vilho
Kaisko Eino Tapaninen Eeli Urpilainen Veeti
Heino Sisu Valtanen Nooa Kanerva Isla
Valtonen Eemil Nerweyi Eino Haanpää Leo
Linnala Oliver    
     
     

MUSTA

(2016 pojat)

ohjaaja: Elli

 

PINKKI

(2016 tytöt)

ohjaaja: Malwina

 

VIHREÄ

(LAPSIVANHEMPIRYHMÄ2017)

ohjaaja: Eeva

Keränen Kasper Gutsche Emma-Elina Svennevig Mikael
Vahtokari Onni Hyötylä Pihla Mäkelä Elea
Väli-Mattila Oiva Ahlqvist Ellen Urhonen Miina
Siivonen Milo Tani Viia Vaahtera Romeo
Varho Ruben Nenonen Iitu Nurmi Ellen
Alanko Aapo Hämäläinen Liisa Lepistö Eino
Haavisto Oliver Vatka Hertta Komulainen Sulo
Härmä Aatu Hörkkö Gia Ignatius Joachim
Pihkoluoma Peetu   Vihelä Ville
Hautero Erik   Koivisto Oliver
Villanen Jesper    
     

 

2015 -SYNTYNEET POJAT JA 2015-2014 -SYNTYNEET TYTÖT SEKÄ LAPSIVANHEMPIRYHMÄ KLO 18.00-18.45 

 

PINKKI (2015 tytöt)

ohjaaja: Laura

 

ORANSSI (2014 tytöt)

ohjaaja: Anni

 

 

Kämäräinen Tilda Jäpölä Stella  
Lehtonen Hilda Tani Nelle 

 

Riihiaho Lilja Viola Varho  
Salminen Sandra Virtanen Sylvi  
Msagha Sofia Bindar Frida  
Pihlavamäki Mila Nerweyi Louna  
Viskari Olivia Partanen Piitu  
Holkko Anni Vene Elvi  
Marva Amalia Vanhatalo Lilli  
Koitila Kerttu Sjöroos Aava  
Nordman Marta Raivio Elsa  
Lähdeoja Amanda    
Vahero Katri    
Kemppainen Silja    
Kiili Jadessa    
     

SININEN

ohjaaja: Netta

 

MUSTA

ohjaaja: Elli

 

KELTAINEN (ikäkausipelaajat G-tytöt)

ohjaaja: Malwina

  Dunder Eemil Inberg Maria
Mikola Paavo Kuusisto Daniel Klemola Mea
Ruusola Casper Pertola Armas Ayannubi Viktoria
Suoramaa Oskar Skandera Noah Mäkinen Tita
Vaahtera Jesper Koskinen Elian Mäkinen Teea
Englund Teemu Katavisto Väinö Kauraoja Vilma
Mäkilä Immo Suonpää Eetu Suoramaa Hertta
Lehti Valtteri Czyrek Natanael Reich Mila
Päiväkkö Onni Heino Tino  
Sosala  Jonni Kumlander Peetu  
  Mäkitalo Elias  
  Anto Noel  
  Jurttila Oliver  
  Gottzke Anthony  
  Saarinen Erno  

 

 

2014-SYNTYNEET POJAT JA  2013-SYNTYNEET TYTÖT KLO 19.00-19.45 

 

 

SININEN

ohjaaja: Netta

 

PINKKI (2013 tytöt)

ohjaaja: Eeva

 

KELTAINEN (ikäkausipelaajat 14-pojat)

ohjaaja: Malwina

Suominen Selmi Marttila Emma Honkaniemi Niko
Heino Eelis Ranta-Eskola Salli Järvenpää Lenni
Oras Eemeli Mäkilä Mi Kylänpää Matias
Junnila Renne Kettukangas Inna Saario Eino
Myllymaa Vilho Jokela Elli Leivo Eemeli
Saarilehto Atte Maijala Lilja Niitamo Erno
Vatka Simo Lähdeoja Olivia Henriksson Julius
  Nurmi Mila  
  Vahero Iida-Maria  
  Jaakkola Irene  
     

VIHREÄ

ohjaaja: Laura

 

MUSTA

ohjaaja: Elli

 

ORANSSI (ikäkausipelaajat 14-pojat)

ohjaaja: Anni

Alanko Niklas Paananen Aapo Laine Julius
Heikola Jyri Rahkonen Aatos Lintunen Keito
Mäkinen Tuomas Huttunen Luca Mattila Miro
Suominen Eino Ruokolainen Daniel Huhtala Nuutti
Lainio Joonatan Lindfors Leevi Palomäki Oskar
Nurmi Veikka Mäkitalo Hugo Suominen Pyry
Yläjä Oliver Pinola Aadel Vainio Veikka
    Tauluvuori Vilho