Lilliputtijoukkueet 2020

                                                                                            päivitetty  27.5.20 klo 13:44

LILLIPUTTIEN HARJOITUSAJAT IKÄLUOKITTAIN KESKIVIIKKOISIN 3.6. ALKAEN:

2016 -syntyneet pojat ja tytöt sekä lapsivanhempiryhmät 2015-2017 -syntyneet klo 17-17:45 Äijänsuon urheilukeskuksen nurmikenttä 

2015 -syntyneet pojat ja 2015-2014 syntyneet tytöt sekä lapsivanhempiryhmä klo 18-18:45 Äijänsuon urheilukeskuksen nurmikenttä

2014 -syntyneet pojat ja 2013 -syntyneet tytöt klo 19-19:45 Äijänsuon urheilukeskuksen nurmikenttä

 

2016 -SYNTYNEET POJAT JA TYTÖT SEKÄ LAPSIVANHEMPIRYHMÄT 2015-2017 -SYNTYNEET KLO 17.00-17.45 

 

SININEN (2016 pojat)

Ohjaaja: 

 

KELTAINEN

(LAPSIVANHEMPIRYHMÄ 2016)

Ohjaaja: 

 

ORANSSI

(LAPSIVANHEMPIRYHMÄ 2017)

Ohjaaja:

Ayannubi Leo Peräkasari Amanda Komulainen Sulo
Rantanen Nikolai Saarilehto Noa Lepistö Eino
Virta Mikael Sainio Veikka Nurmi Ellen
Peltonen Jooa Suominen Nooa Peltonen Voitto
Salminen Oliver Ranta Frans Sainio Hannu-Pekka
Kaijanen Valtteri Kanerva Isla Tupala Valtteri
Salovaara Olavi Kariaho Aada Vaahensalo Reino
    Vaahtera Romeo
    Starck Vilho
    Urpilainen Veeti
    Urhonen Miina

MUSTA (2016 pojat)

 

PINKKI (2016 tytöt)

 Svennevig Mikael
ohjaaja:  ohjaaja: Mäkelä Elea
Keränen Kasper Gutsche Emma-Elina Kallionpää Alvar
Vahtokari Onni Hyötylä Pihla Lähdeoja Emily
Väli-Mattila Oiva Ahlqvist Ellen Raouhi Casper
Siivonen Milo Tani Viia  
Varho Ruben    
Alanko Aapo    
     

 

2015 -SYNTYNEET POJAT JA 2015-2014 -SYNTYNEET TYTÖT SEKÄ LAPSIVANHEMPIRYHMÄ KLO 18.00-18.45 

 

PINKKI (2015 tytöt)

ohjaaja: 

 

ORANSSI (2014 tytöt)

ohjaaja: 

 

VIHREÄ (Lapsivanhempiryhmä 2015) 

ohjaaja:

Kämäräinen Tilda Jäpölä Stella Scholz Julian
Lehtonen Hilda Tani Nelle 

Scholz Nora

Riihiaho Lilja Viola Varho Tapaninen Eeli
Salminen Sandra Virtanen Sylvi Valtanen Nooa
Msagha Sofia Bindar Frida Nerweyi Eino
Pihlavamäki Mila Nerweyi Louna  
Viskari Olivia    
Holkko Anni    
Marva Amalia    
Sulonen Inka    
Nordman Marta    
Lähdeoja Amanda    
     

SININEN

ohjaaja: 

 

MUSTA

ohjaaja: 

 

KELTAINEN (ikäkausipelaajat G-tytöt)

ohjaaja: 

Hannula Onni Dunder Eemil Inberg Maria
Mikola Paavo Kuusisto Daniel Klemola Mea
Ruusola Casper Pertola Armas Ayannubi Viktoria
Suoramaa Oskar Skandera Noah Mäkinen Tita
Vaahtera Jesper Koskinen Elian Mäkinen Teea
Elias Mäkitalo Katavisto Väinö Kauraoja Vilma
Noel Anto Suonpää Eetu Suoramaa Hertta
Saaristo Aatu Czyrek Natanael Reich Mila
  Päiväkkö Onni  
  Lehti Valtteri  

 

 

2014-SYNTYNEET POJAT JA  2013-SYNTYNEET TYTÖT KLO 19.00-19.45 

 

 

SININEN

ohjaaja: 

 

PINKKI (2013 tytöt)

ohjaaja: 

 

KELTAINEN (ikäkausipelaajat 14-pojat)

ohjaaja: 

Suominen Selmi Marttila Emma Honkaniemi Niko
Heino Eelis Ranta-Eskola Salli Järvenpää Lenni
Oras Eemeli Mäkilä Mi Kylänpää Matias
Gottzke-Pala Anthony Kettukangas Inna Saario Eino
Junnila Renne Jokela Elli Leivo Eemeli
  Maijala Lilja Niitamo Erno
  Lähdeoja Olivia Henriksson Julius
     

VIHREÄ

ohjaaja: 

 

MUSTA

ohjaaja: 

 

ORANSSI (ikäkausipelaajat 14-pojat)

ohjaaja: 

Alanko Niklas Paananen Aapo Laine Julius
Heikola Jyri Rahkonen Aatos Lintunen Keito
Kinnunen Toivo Huttunen Luca Mattila Miro
Mäkinen Tuomas Jurttila Oliver Huhtala Nuutti
Suominen Eino Leivo Eemeli Palomäki Oskar
Lainio Joonatan Ruokolainen Daniel Suominen Pyry
  Lindfors Leevi Vainio Veikka
    Tauluvuori Vilho