CUPIT: minit ma23.8., nappulat ti24.8. ja lilliputit ke25.8.2021

MA 23.8. MINIT HALLINURMI:

 

Peliaika 1 x 8 min

LOHKO A

 

LOHKO B

 

LOHKO C

 

LOHKO D

Swansea1.

 

Swansea2.

 

Swansea3.

 

Swansea4.

Swansea5.

 

Swansea6.

 

Everton1.

 

Newcastle

Manchester1.

 

Manchester2.

 

Liverpool1.

 

Everton2.

Arsenal1.

 

Arsenal2.

 

Tottenham3.

 

Tottenham4.

Tottenham1.

 

Tottenham2.

 

Manchester3.

 

Liverpool2.

 

KLO

KENTTÄ 1.

tulos

KENTTÄ 2. 

tulos

KENTTÄ 3.

tulos

KENTTÄ 4.

tulos

17:00

Swansea1. – Swansea5.

0-5

Swansea2. – Swansea6.

5-0

Swansea3. – Everton1.

0-4

Swansea4. - Newcastle

1-4

17:10

Manchester1. – Arsenal1.

0-1

Manchester2. – Arsenal 2.

2-1

Liverpool1. Tottenham3.

3-2

Everton2. – Tottenham4.

4-0

17:20

Tottenham1.-Swansea1.

0-3

Tottenham2. – Swansea 2.

2-1

Manchester3. – Swansea3.

2-1

Liverpool2. – Swansea4.

4-1

17:30

Swansea5. – Manchester1.

1-1

Swansea6. – Manchester2.

0-5

Everton1. – Liverpool1.

2-0

Newcastle – Everton2.

0-9

17:40

 Arsenal1.-Tottenham1.

1-2

Arsenal2. – Tottenham2.

2-3

 Tottenham3. – Manchester3.

2-2

Tottenham4. – Liverpool2.

4-1

17:50

Swansea1. – Manchester1.

2-2

Swansea2. – Manchester2.

0-2

Swansea3. – Liverpool1.

0-5

Swansea4. – Everton2.

0-8

18:00

Swansea5. – Arsenal1.

 

 

3-0

 Swansea6. – Arsenal2.

0-7

Everton1. – Tottenham3.

1-3

Newcastle – Tottenham4.

0-2

18:10

Tottenham1. – Manchester1.

3-3

Tottenham2. – Manchester 2.

1-2

Manchester3. – Liverpool1.

0-4

Liverpool2. – Everton2.

0-6

18:20

Swansea1. – Arsenal1.

3-2

Swansea2. – Arsenal2.

0-3

 Swansea3. – Tottenham3.

0-4

Swansea4. – Tottenham4.

0-6

18:30

Swansea5- - Tottenham1.

3-1

Swansea6. – Tottenham2.

0-10

 Everton1. – Manchester3.

3-0

Newcastle – Liverpool2.

0-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18:50

A5 – B5

Manchester1 - Swansea6

 

8-0

C5 – D5

Swansea3 - Swansea4

 

3-2

A4 – B4

Arsenal1 - Swansea2

 

0-1

C4 – D4

Manchester3 - Newcastle

 

2-4

19:00

A3 – B3

Tottenham1 - Arsenal2

 

0-5

C3 – D3

Liverpool1 - Liverpool2

 

4-1

A2 – B2

Swansea1 - Tottenham2

 

1-5

C2 -D2

Tottenham3 - Tottenham4

 

1-5

19:10

A1 – B1

Swansea5 - Manchester2

2-1 (1-1)

C1 – D1

Everton1 - Everton2

1-3

 

 

 

 

 

19:20

 

sijat 17-18

voittaja (A5 – B5) – voittaja (C5 – D5)

 Manchester1 - Swansea3

 

 

0-2

 

sijat 19-20

häviäjä (A5 – B5) – häviäjä (C5 - D5)

Swansea6 - Swansea4

 

 

1-6

 

sijat  13-14

voittaja (A4 – B4) – voittaja (C4 – D4)

Swansea2 - Newcastle

 

 

1-2

 

sijat 15-16

häviäjä (A4 – B4) – häviäjä (C4 – D4)

Arsenal1 - Manchester3

 

 

1-0 (0-0)

19:30

sijat 9-10

voittaja (A3 – B3) – voittaja (C3 – D3)

Arsenal2 - Liverpool1

 

3-2

sijat 12-11

häviäjä (A3 – B3) – häviäjä (C3 – D3)

Tottenham1 - Liverpool2

 

0-8

sijat 5-6

voittaja (A2 – B2) – voittaja (C2 – D2)

Tottenham2 - Tottenham4

 

3-2

sijat 7-8

häviäjä (A2 – B2) – häviäjä (C2 – D2)

Swansea1 - Tottenham3

 

1-4

19:40

Finaali

voittaja (A1 – B1)– voittaja (C1 – D1)

Swansea5 - Everton2

0-3

Pronssiottelu

häviäjä (A1 – B1) – häviäjä (C1 – D1)

Everton1 - Manchester2

1-3

 

 

 

 

 

sijoitukset:

1. Everton 2.

2. Swansea 5.

3. Manchester 2.

4. Everton 1.

5. Tottenham 2.

6. Tottenham 4.

7. Tottenham 3.

8. Swansea 1.

9. Arsenal 2.

10. Liverpool 1. 

11. Liverpool 2. 

12.Tottenham 1.

13. Newcastle

14. Swansea 2.

15. Arsenal 1.

16. Manchester 3.

17. Swansea 3.

18. Manchester 1.

19. Swansea 4.

20. Swansea 6.

 

 

 

 

TI 24.8 NAPPULAT HALLI:

Peliaika 1 x 12 min

LOHKO A

 

LOHKO B

 

LOHKO C 

LOHKO D

Newcastle1

 

Arsenal2

 

Newcastle2 

Manchester2

Norwich

 

Liverpool2

 

Arsenal1      

Liverpool1

Tottenham1

 

Manchester1

 

Tottenham2

Swansea1

 

 

 

 

 

Swansea2

 

KLO

KENTTÄ 1.

tulos

KENTTÄ 2. 

tulos

KENTTÄ 3.

tulos

KENTTÄ 4

 

tulos

 

 

17:00

 

 

 

 

 

 

Swansea1 - Swansea2

 

7-1

 

 

17:15

Newcastle1 - Norwich

3-2

Arsenal2 -Liverpool2

1-1

Newcastle2 – Arsenal1

2-3

Manchester2 - Liverpool1

 

4-2

 

 

17:30

Tottenham1 – Newcastle1

2-5

Arsenal2 - Manchester1

9-0

Arsenal1 - Tottenham2

3-4

Swansea1 - Liverpool1

 

1-5

 

 

17:45

Tottenham1 -Norwich

4-3

Manchester1 - Liverpool2

0-10

Newcastle2 - Tottenham2

2-3

Manchester2 - Swansea2

 

9-1

 

 

18:00

 

 

 

 

Liverpool1 - Swansea2

10-0

Manchester2 - Swansea1

 

5-0

 

 

 

18:30

 

A1 - B1

Newcastle1 - Liverpool2

 

 

0-1

 

C1 - D1

Tottenham2 - Manchester2

 

 

1-5

 

A3 - B3

Norwich - Manchester1

 

 

7-2

 

C3 - D3

Newcastle2 - Swansea1

 

 

 

 

7-0

 

 

18:45

A2 - B2

Tottenham1 - Arsenal2

1-5

C2 - D2

Arsenal1 - Liverpool1

3-7

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00

 

sijat 9-10

Voittaja(A3- B3) -Voittaja (C3-D3)

Norwich - Newcastle2

 

 

2-6

 

sijat 11-12

Häviäjä (A3-B3) - Häviäjä C3-D3)

Manchester1 - Swansea1

 

3-1

 

 

 

 

 

 

 

 

19:15

 

sijat 5-6

Voittaja (A2-B2) - Voittaja (C2-D2)

Arsenal2 - Liverpool1

 

 

3-4 (1-1)

 

sijat 7-8

Häviäjä (A2-B2)-Häviäjä (C2-D2)

Tottenham1 - Arsenal1

 

3-4

 

 

 

 

 

 

 

19:30

Finaali

voittaja (A1-B1) - Voittaja C1-D1)

Liverpool2 -

Manchester2

0-2

Pronssiottelu

Häviäjä (A1-B1)-    Häviäjä (C1-D1)

Newcastle1 - Tottenham2

2-0 (0-0)

 

 

 

 

 

 

 

 

sijoitukset:

1. Manchester 2.

2. Liverpool 2.

3. Newcastle 1. 

4. Tottenham 2.

5. Liverpool 1.

6. Arsenal 2.

7. Arsenal 1. 

8. Tottenham 1. 

9. Newcastle 2.

10. Norwich

11. Manchester 1. 

12. Swansea 1. 

13. Swansea 2.

 

KE 25.8. LILLIPUTIT HALLI :

Harjoitellaan ja pelataan lyhyitä pelejä toisia ryhmiä vastaan. 

Perhefutisryhmät voivat pelata omina ryhminään. 

 

KLO 17-17:45 2016-2017 -SYNTYNEET TYTÖT JA 2017 -SYNTYNEET POJAT SEKÄ PERHEFUTIS 2018 -SYNTYNEET

KLO 17:55-18:40 2015 -SYNTYNEET TYTÖT JA 2016 -SYNTYNEET POJAT SEKÄ PERHEFUTIS 2016-2017 -SYNTYNEET

KLO 18:45-19:30 2014 -SYNTYNEET TYTÖT JA 2015 -SYNTYNEET POJAT