Otteluohjelma

Jalkapallo (sarjapelit, turnaukset)

 

3-5.7.2020 Wasa Cup, Vaasa

8.6-14.6.2020 P12 Kakkonen P-Iirot09 - Karhu Futis/musta

6-7.6.2019 Ilves Cup, Kaupin urheilupuisto Tampere

2.6.2020 klo 17:15 P12 Kakkonen ToVe Green - P-Iirot, Toejoen harjoituskenttä

25.5-31.5 P12 Kakkonen MuSa - P-Iirot09

23-24.5.2020 Käpylä Turnaus, Helsinki

18.5-24.5.2020 P12 Kakkonen P-Iirot09 - FC Ulvila

16-17.5.2020 Länsirannikon Liiga

11.5-17.5.2020 ÅIFK Svart-09 - P-Iirot09

4.5-10.5.2020 P12 Kakkonen P-Iirot09 - KaaPo/keltainen

2.5.2020 Kevät turnaus, Talviharjoitteluhalli Rauma (oma järjestämä)

27.4-3.5.2020 P12 Kakkonen FC Rauma - P-Iirot

20.4-26-4.2020 P12 Kakkonen SalPa sininen - P-Iirot 09

18-19.4.2020 Länsirannikon Liiga

13.4-19.4.2020 P12 kakkonen P-Iirot - FC Inter08/siniset

6.4-12.4.2020 P12 Kakkonen TuNL - P-Iirot09

4.4.2020 Iiro Cup, Rauma

30.3 - 5.4.2020 P12 Kakkonen P-Iirot09 - TPS Valkoinen

29.3.2020 Länsirannikon Liiga, Talviharjoitteluhalli Rauma

21-22.3.2020 SJK kutsuturnaus, Kuortaneen urheiluopisto

Lauantai 21.3.2020

klo 11.30 - 12.15 JJK - P-Iirot

Klo 14.50 - 15.35 Laihian Luja - P-Iirot

klo 17.20 - 18.05 Lapuan Virkiä - P-Iirot

Sunnuntai 22.3.2020

 

18.1.2020 Länsirannikon Liiga, Rauma

Kilpasarja:

klo 10 Jazz - P-iirot 0-2

klo 11 Ilves - P-Iirot 0-3

klo 12.30 TuNL - P-Iirot 0-0

Haastesarja:

klo 10 Jazz - P-Iirot 0-6

klo 11.30 Ilves - P-Iirot 0-5

klo 13 TPS - P-Iirot 4-2

klo 13.30 TuNL - P-Iirot 2-1

2.1.2020 Turnaus, Pori

klo 11 MuSa - P-iirot 2-4

klo 12.30 P-Iirot - ÅIFK 1-3

klo 14 P-Iirot - FC Eurajoki 6-0

14.12.2019 Länsirannikon Liiga, Turku

Kilpasarja

klo 12.30 P-Iirot TuNL 2-2

klo 13.30 Halikko- P-Iirot 0-3

klo 14.30 P-Iirot - ÅIFK 2-1

Haastesarja

klo 12 P-Iirot - TuNL 0-3

klo 13 Inter - P-Iirot 1-1

klo 14 P-Iirot - ÅIFK 1-1

7.12 Talviturnaus, Rauma

klo 13 P-Iirot - FC Rauma -10

klo 14 P-Iirot - P-Iirot -10 kilpa

klo 16 P-Iirot - Fc Inter -10 kilpa

klo 17 P-Iirot - TuNL - 10 kilpa

24.11.2019 Länsirannikon Liiga, Talviharjoitteluhalli Rauma

Kilpasarja

Klo 12:00 P-Iirot - TuNL 2-0

Klo 13:00 P-Iirot - MuSa 2-2

Klo 14:00 P-Iirot - KaaPo 4-1

Haastesarja

Klo 12:30 P-Iirot - TuNL 3-1

Klo 13:30 P-Iirot - MuSa 0-1

Klo 14:30 P-Iirot - KaaPo 2-4

 

Jalkapallo (harjoitusottelut)

8.3.2020 klo 10 - 11 FC Rauma - P-Iirot, Talviharjoitteluhalli, Rauma

1.2.2020 klo 14-15 P-Iirot - FC Rauma, Talviharjoitteluhalli Rauma

25.1.2020 klo 13.15-14.15 Inter - P-Iirot, Lähitapiola Areena Turku

15.12.2019 klo 14-15 P-iirot - GC Eurajoki, Talviharjoitteluhalli Rauma

16.11.2019 klo 12-13 P-Iirot -10 - P-Iirot -09, Talviharjoitteluhalli, Rauma

 

Futsal

 

14.3.2020 RaiFu - P-Iirot, Raision kauppaoppilaitos

14.3.2020 P-Iirot - SalPa T09, Raision kauppaoppilaitos

8.2.2020 klo 16 FC Inter / 2009 - P-Iirot, Kourujärven koulu Rauma 2-4

8.2.2020  klo 14:30 P-Iirot - Raifu, Kourujärven koulu Rauma 3-1

12.1.2020 SalPa T09 sininen - P-Iirot, Salon lukio 4-2

12.1.2020 P-Iirot - TPK, Salon lukio 6-4

15.12.2019 SalPa T09- P-Iirot, Moision liikuntahalli Turku 3-7

15.12.2019 P-Iirot - SalPa T09 sininen, Moision liikuntahalli Turku 14-3

30.11.2019 P-Iirot - FC Inter/2009, Raision kauppaoppilaitos 9-9

30.11.2019 TPR - P-Iirot, Raision kauppaoppilaitos 4-16