Joukkueet

Pallo-Iirojen joukkueisiin voit ilmoittautua täältä: 

Ilmoittautumislomake/Membership application

 

Joukkueiden yhteystiedot

 

joukkue yhteyshenkilö puh. sposti
Edustus miehet Juho Suoramaa   juho.suoramaa@palloiirot.fi
Miehet 2 Gustaf Westberg 040-5739829 gustaf.westberg@upm.com
B-juniorit Joel Grasso 040-5390821 joel.grasso@palloiirot.fi
C15 (05-pojat) Erkki Korri 0400-846746 erkki.korri@tvo.fi
C14 (06-pojat) Johan Suominen 040-5101422 johan.suominen@palloiirot.fi
D13  (07-pojat) Pasi Lehtonen 050-3240543 pasi.lehtonen@palloiirot.fi
D12 (08-pojat) Sari Aromaa 040-7030090 sari.aromaa@hotmail.com
E11 (09-pojat) Marko Kuttila 0400-982699 kutma1@hotmail.com
E10 (10-pojat) Vesa Sulonen 050-5424033 vesa.sulonen@gmail.com
F9 (11-pojat) Kimmo Hörkkö 050-3037172 kimmo.horkko@palloiirot.fi
F8 (12-pojat) Jarno Sarin 050-3799781 jarno.sarin@gmail.com
G7 (13-pojat) Eija Huima 040-5616172 eijabom@gmail.com
G6 (14-pojat) Lauri Niitamo 045-2300643 niitamolauri@gmail.com
G5 (15-pojat) Pasi Lehtonen 050-3240543 pasi.lehtonen@palloiirot.fi
Naiset Iiro Koivula 050-5454911 iiroko@netti.fi
B-tytöt Iiro Koivula 050-5454911 iiroko@netti.fi
C05-06-tytöt Katri Rajala 040-7413199 junnurajala@hotmail.com
D07-08-tytöt Krister Ainassaari 050-3285166 kristerainassaari@gmail.com
E09-10 tytöt Henni Viljanmaa 040-5883056 henni.viljanmaa@palloiirot.fi
F11-12-tytöt Netta Sottinen 045-2094766 netta.sottinen@palloiirot.fi
G13-15-tytöt Janiina Jalonen 040-7532918 janttu88@hotmail.com
       

 

Sami Hyypiä Akatemia
Sporttimenu joukkueille